2019-04-02

Pārtikas paku akcija 6.aprīlī! (veikalu saraksts)

Sestdien, 6. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 21.00 Rimi veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās jau septīto reizi norisināsies labdarības akcija “Paēdušai Latvijai”. Tās laikā ikviens aicināts papildu saviem ikdienas pirkumiem iegādāties produktus un piepildīt pārtikas paku, lai palīdzētu trūkumā nonākušajiem - ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar invaliditāti.

Šoreiz akcijā piedalīsies 42 Rimi veikali, no tiem 13 veikali Rīgā, 4 – Daugavpilī, 3 – Ventspilī, pa diviem veikaliem Liepājā un Rēzeknē, kā arī veikali citviet Latvijā, papildinot iepriekšējās akcijās sasniegtos rezultātus – “Paēdušai Latvijai” ietvaros pagājušā gada novembrī Rimi veikalos tika nokomplektētas 7347 pārtikas pakas, palīdzot 2450 trūkumā nonākušām ģimenēm. Kopš pirmās akcijas palīdzību saņēmušas jau ap 8500 ģimenes. 

“Mēs redzam, ka daļa Latvijas sabiedrības joprojām ir neaizsargāta un ik dienas sastopas ar trūkumu. Tāpēc mēs ļoti novērtējam mūsu pircēju atsaucību un lielo aktivitāti iepriekšējo akciju laikā un ceram uz atbalstu arī šoreiz. Šo akciju realizējot jau vairākus gadus, esam secinājuši, ka vislabākais risinājums ir: pārtikas pakā likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, lai pakas saņēmējs tos var izlietot pēc saviem ieskatiem no nepieciešamības. Tāpēc aicinām pircējus pārtikas pakā ievietot miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, rīsus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, margarīnu, buljona kubiņus, zirņus, pupiņas un kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu mazākajiem pārtikas paku saņēmējiem,” uzsver Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.
“Paldies ikvienam, kurš ir iesaistījies iepriekšējās akcijās, un gatavojas ziedot arī šoreiz. Pēc katras akcijas mēs pārliecināmies, cik mūsu sabiedrība ir sirsnīga un atsaucīga. Mēs spējam saredzēt līdzcilvēku problēmas un sniegt atbalstu, kad tas visvairāk nepieciešams. Kādam šīs pārtikas pakas varētu nešķist pietiekams atbalsts, taču mūsu klienti to novērtē un pateicas – saņemtie produkti bieži vien ir vienīgie, kas tobrīd ir ģimenes rīcībā,” pauž Agita Kraukle, Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” vadītāja.

Atgādinām, ka pārtikas pakā ieteicams ievietot produktus ar ilgstoši lietojamus produktus - graudaugi, pākšaugi, gaļas un zivju konservi, eļļa, cukurs, milti un kāds gardumiņš.

TU VARI SNIEGT ATBALSTU

Ziedojot portālā ziedot.lv
Ziedot
Palīdzot citos veidos
Uzzināt vairāk