2016-04-19

Labdarības akcijā veikalos "Rimi" savāktas 2 673 pārtikas pakas

Ar lielu pateicību ziedotājiem, veikalu tīklam Rimi un visiem akcijā iesaistītajiem paziņojam, ka esam savākuši 2 673 pārtikas pakas, kas ļaus palīdzē vairāk nekā 600 trūkumā nonākušajām ģimenēm. 

Mēs novērtējam jūsu sirds darbu, lai Latvija kļūtu par labāku vietu, kur sabiedrība sniedz palīdzīgu roku grūtībās nonākušajiem.

“Esam pateicīgi ikvienam akcijas dalībniekam un priecīgi par cilvēku atsaucību pārtikas paku piepildīšanā. Šīs pakas ir būtisks atbalsts tām Latvijas ģimenēm ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču sociālo palīdzību nevar saņemt. Nereti šīm ģimenēm nav iespējams pagatavot siltu un pilnvērtīgu maltīti,” saka Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” darbojas jau septīto gadu. No šī gada par partneri kļuvis lielveikalu tīkls Rimi, kur šāda veida akcija noritēja pirmo reizi.

“Rimi Latvia jau sadarbojas ar pārtikas banku Paēdušai Latvijai, bez maksas ziedojot pārtikas produktus trūcīgām ģimenēm. Līdz ar šo akciju palīdzības sniegšanā aktīvi iesaistījušies arī mūsu pircēji, vēlreiz apliecinot, ka kopā mēs spējam daudz vairāk! Esam neizsakāmi pateicīgi ikvienam iesaistītajam – mūsu pircējiem, kuplajam brīvprātīgo palīgu skaitam un pārtikas bankas komandai, lai visi kopā mēs palīdzētu mūsu līdzcilvēkiem,”vēsta Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Pārtikas pakā pircēji tika aicināti ievietot produktus ar ilgu derīguma termiņu. Visbiežāk pakās pircēji bija izvēlējušies ievietot makaronus, auzu pārslas, griķus, rīsus, putraimus un dažādus saldumus bērniem.

Pārtikas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. 2015. gadā palīdzība tika sniegta vairāk nekā 15 tūkstošiem trūkumā nonākušiem Latvijas iedzīvotājiem - aptuveni 2143 cilvēkiem mēnesī. Pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam!

TU VARI SNIEGT ATBALSTU

Ziedojot portālā ziedot.lv
Ziedot
Palīdzot citos veidos
Uzzināt vairāk